המלצות

המלצות סרטונים

המלצות מכתבים

חוה, רוצה להודות לך על ליווי בשנים האחרונות הן כמטפלת והן כמורה בשיטת איזון חיים.
את מטפלת שעושה זאת בהמון רגישות, עצמה וידע עמוק. את רואה זאת כשליחות וזה עובר – לעזור ולתמוך באמת ובתמים בכל מטופל או תלמיד שלך.
ממליצה עליך תמיד בחום כמטפלת שעובדת כצינור נקי אותנטי ואוהב.

אראלה ווילסון – הר חלוץ

הגעתי לאיזון חיים ב 2015 כשהייתי בחו"ל. שם עברתי מספר טיפולים שעזרו לי מאוד לחזור לאיזון ולהבין מה חשוב לי בחיים.

כשחזרתי לארץ חיפשתי מטפלת ומצאתי את חוה מאיר המקסימה.

בזמנו עבדתי במקום ששם הייתי ממש אומללה. אחרי כמה טיפולים אצל חוה מצאתי את האומץ להתגבר על הפחד ולעזוב את מקום העבודה שלי, להבין שאני ראויה.

התחלתי בכיוון אחר והיום אני עצמאית. למדתי אצל חוה   Body Spin   וModule 1- ואני מטפלת בשיטה.

חוה היא מטפלת ומורה מקסימה, מתחשבת, קשובה ומלאה בשמחת חיים וחמלה. היא תמיד מוכנה לעזור ומאוד מאורגנת ומסודרת. זאת זכות שחוה המורה והמטפלת שלי. חוה עזרת לי מאוד בתהליך האישי שלי- תהליך משחרר וקסום.

אני מודה לה מכל הלב על כל מה שהיא עשתה עבורי.

לילך ראובני – חיפה

טופלתי אצל חוה מאיר בשיטת איזון חיים, הנגיעה בשורש הדברים והדיוק בנושאים שעלו מן הגוף הובילו לשחרור דפוסים, שינוי בתבניות חשיבה שגרמו לשינויים בחיי.

חוה מטפלת קשובה ומקצועית שמביאה הרבה ידע וניסיון.

ממליצה בחום.

יעל פניני – בנימינה

לחוה הגעתי אחרי שנים של הכרות, למרות ששמעתי על השיטה, לא האמנתי בה וזה לא דיבר אלי.

בשלב מסוים החלטתי לנסות ועברתי אצלה מספר טיפולים. בכל פעם הייתי יוצאת מחוזקת רגשית ופיזית עם יכולת טובה יותר של מסוגלות להתמודד עם כל קושי. הרגשתי שהכלי הזה יכול לעזור לי אם יהיה זמין יותר עבורי ואלמד אותו בעצמי, ושגם אוכל לעזור לקרובים אלי. 

למדתי קורס בודי ספין אצל חוה, ביחס אישי מדהים עם רגישות והבנה לכל דילמה, קושי או בעיה. נהניתי מאוד מהחוויה ומשיעור לשיעור קיבלתי כלים של טיפול בעצמי ובקרוביי.

המקצועיות והרגישות של חוה נתנו לי כוח ואמונה בעצמי וביכולותיי בשיטה. התחלתי לאזן את עצמי ואת משפחתי וההרגשה נפלאה…עובד כמו קסם ומדויק.

ממליצה בחום ללמוד בודי ספין ככלי לחיים.

חוה , אישיות מדהימה בפני עצמה, במקצועיות, רגישות, דיוק וסבלנות, נותנת כלים משמעותיים ומחזקים לאיזון הגוף והנפש.

ממליצה בחום, 

דבירית מררו – רמת ישי

חוה יקרה

הגעתי אליך עם מצוקה גדולה של פחד מטיסות.

כל פעם שהייתי אמורה לטוס עם בעלי או משפחתי נתקפתי בחרדה ונאלצתי לקחת כדורי הרגעה. לא הבנתי למה הפחד הזה הרי הטיסות שלי הן תמיד לחופשות והנאה. לא הבנתי למה לפני כל טיסה אני חווה חרדה קשה והרצון לבטל את הטיסה גובר אצלי.

הטיפול התחיל והחזרת אותי לגיל 13, שאלת אותי מה קרה שם?

פתאום עלה בי הזיכרון של טיסה ראשונה בגיל 13 ליעד רחוק , הנסיעה הייתה לפגוש אדם קרוב  כשבעצם אמא שלי ליוותה אותי לשדה התעופה ונזכרתי בפחד להיפרד ממנה ולעלות על הטיסה לבד ולהגיע למקום זר ולא מוכר.

הפחד נצרב לי בזיכרון והבנתי שבכל טיסה הוא עלה והתחבר לנטישה ולחוסר ודאות.

בזמן הטיפול בקשת ממני לחזור לגיל 13 ולהתחבר לחוויה ולרגש וליצור סרט חדש שבו המצב הזה הופך להיות מטראומתי למצב של ציפייה למשהו חדש ומרגש ולחוויית חופשה.

כל שנשאר לי הוא להודות לך על הטיפול המיוחד הזה כי מאז אני טסה בחופשיות ללא פחדים, כדורי הרגעה כבר לא רלוונטיים ואני יכולה לטוס ולהנות מהחופשות שלי .

המון תודה לך על המסירות ותיקון החוויה.

ד. (ביקשה להישאר בעילום שם)