ג'ף לוין

ג'ף לוין עלה לישראל ב 1961 מדרום אפריקה. הוא לא יכול היה לצפות את האתגרים הפיסיים שיהיה עליו להתמודד איתם בעשרים השנים שלאחר מכן.

ב 1962 הוא התגייס לצבא ושם כתוצאה מהשתתפות בתרגיל משמעת מים חמורה בתנאי מדבר התייבש גופו, את כלי האוכל שטפו במים מלוכלכים וכך חלה בדיזנטריה ובעוד מחלות מעיים ומצבו הוחמר.

כשהשתחרר ג'ף מהצבא והמשיך לסבול מכאבי בטן חזקים ומעייפות קיצונית והרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה לעזור לו, החל ללמוד שיטות ריפוי נוספות והתחבר חזרה פנימה למקור הפנימי שלו וכך החל לקבל הדרכה עליונה איך לטפל בעצמו. הוא שילב בריפוי שלו תוכנית לניקוי רקמות עמוק וידיעה עמוקה שהוא לא לבד, הידיעה המוחלטת הזו פיתחה את השריר הרוחני שלו .

הוא ויתר על הארכיטקטורה והתמסר לעבודת הייעוד האמיתי שלו ברמה הנשמתית לצד הניקוי ברמה הפיסית.

כאבי הבטן שלו הפכו להיות המורה שלו ומשהחל להתמסר לייעוד לו כאבי הבטן חלפו.

רוצים לקרוא עוד מזמינה אתכם לקרוא את הספר איזון חיים.

"איזון חיים" – הספר

ספר משנה חיים – היכרות משמעותית עם חשיבה חדשה ותודעה חדשה.

בספרה המרתק מציגה פילפה לובוק, בעצמה מטפלת בשיטה, את סיפורו של ג`ף לוין לצד סיפורה של השיטה שפיתח. תיאוריה הבהירים ומאירי העיניים מלווים בסיפורי ריפוי והחלמה מעוררי השתאות של מטופלים בכל רחבי העולם.

"איזון חיים" – LIFE ALIGNMENT היא שיטת איזון תדרים ייחודית, שהגיעה בשנת 1991 באמצעות ד"ר ג`ף לוין, מרפא, נטורופת וארכיטקט. העבודה נעשית מתוך התודעה הגבוהה וחכמת הגוף של האדם ומאתרת במהירות, בקלות ובדיוק את שורשי הקושי בחייו, על כל רבדיהם – הפיזי, הנפשי, הרוחני והסביבתי.

הספר הוא הזמנה למסע גילוי של יעודנו כאן על פני האדמה. המטופלים, המטפלים ומורי השיטה הפכו זה מכבר למשפחה כלל-עולמית הולכת וגדלה וחבריה הנחילו את השיטה בארבע-עשרה ארצות עד כה, ביניהן גם בישראל. עם העוסקים בה נמנים רופאים, פיזיותרפיסטים ופסיכולוגים.